info@auto-bar.pl
Borowina, 57-330 Szczytna
515 420 588
Czynne: Śr-Niedz | Nieczynne: Pon, Wt

About

O naszej restauracji

Dobra restauracja to nie tylko wysokiej jakości dania. To także wyjątkowa więź między obsługą a Klientami. Już od dawna wkładamy serce w przygotowywane przez nas potrawy, dzięki czemu nasi Klienci ciągle do nas wracają. Jesteśmy Przyjaciółmi od pizzy, ponieważ nasza restauracja tworzona jest przez przyjaciół dla przyjaciół.

Nasza restauracja oferuje również inne smaczne potrawy, wśród których znajdą Państwo zupy, przystawki, sałatki, dania główne, desery, makarony, które przygotowujemy z naturalnych składników, zawierających dużo błonnika i witamin.

U nas:

Oferujemy również:

Accordion Image

Catering

Organizujemy  catering u klienta,  obejmujemy całą Kotlinę Kłodzką. Przygotujemy specjalnie dla was indywidualnie dopracowane menu, które sugerujemy poprzedzić spotkaniem w celu omówienia szczegółów. Po takim spotkaniu nie muszą się Państwo martwić o nic więcej – zajmiemy się wszystkim kompleksowo!

Przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe na miejscu. Przygotujemy specjalnie dla was indywidualnie dopracowane menu, które sugerujemy poprzedzić spotkaniem w celu omówienia szczegółów. Po takim spotkaniu nie muszą się Państwo martwić o nic więcej – zajmiemy się wszystkim kompleksowo!

Oferta specjalna

Dla firm proponujemy: dostawy obiadów abonamentowych, dostawy dań na szkolenia, konferencje, organizacji i obsługi bankietów, organizacji imprez i wigilii firmowych. Dla klientów indywidualnych: organizację przyjęć okolicznościowych: komunie, chrzciny, imieniny, urodziny, rocznice, przygotowanie i dostawę dań gorących na wszelkie okazję.